سامانه مسیریابی اتوبوس

آب و هوا

اخبار و رویدادها

با مشارکت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری، همایش آماده باش نوروزی همیاران پلیس برگزار شد .

با مشارکت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری، همایش آماده باش نوروزی همیاران پلیس برگزار شد .

نویسنده: op/ﺳﻪشنبه, 15 اسفند,1396/دسته ها: دسته اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک، همایش آماده باش نوروزی همیاران پلیس با مشارکت معاونت حمل و نقل و ترافیک برگزار شد.
مهندس ذاتی معاون حمل و نقل و ترافیک در این همایش خطاب به دانش آموزان همیار پلیس گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام سفرهای نوروزی از شما می خواهیم که در سفرهای نوروزی مقررات راهتمایی و رانندگی را به والدین خود، یادآوری کنید و درصورت تخلف آنها از قوانین به آنها تذکر دهید.
سیروس ذاتی در حاشیه ی این همایش درخصوص این برنامه گفت: معاونت حمل و نقل و ترافیک با پلیس راهور دغدغه های مشترکی در زمینه ترافیک دارند و در این زمینه ارتباط و تعامل خوبی با هم دارند. با توجه به اینکه یکی از مسائل و مشکلات ما در حوزه ترافیک نبود فرهنگ ترافیکی مناسب است؛ اقدام به برگزاری و اجرای برنامه هایی نموده ایم که بتواند فرهنگ ترافیک را راتقاء دهد. یکی از برنامه هایی که به دستیابی به این هدف کمک می کند، طرح همیاران پلیس است. چون بدون مشارکت خانواده ها و شهروندان نمی توان فرهنگ ترافیکی را در جامعه نهادینه کرد.
لازم به ذکر است، همایش آماده باش نوروزی همیاران پلیس با حضور 400 نفر از دانش آموزان همیار پلیس، سرهنگ سعیدی فرمانده پلیس راهور شهرستان، مهندس ذاتی معاون حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک،  یوسفی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی در روز سه شنبه 15 اسفند ماه در آمفی تئاتر فرهنگسرای قرآن و عترت برگزار شد.

تعداد نمایش ها (111)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

گالری تصاویر شهر

نظرسنجی

رضایت شما از عملکرد پارک ترافیک چه میزان می باشد؟
ثبت نظر 
آمار بازدید
دی ان ان