سامانه مسیریابی اتوبوس

آب و هوا

اخبار و رویدادها

حوزه حمل و نقل و ترافیک در استقبال از ماه مهر پیشتاز شد

حوزه حمل و نقل و ترافیک در استقبال از ماه مهر پیشتاز شد

حوزه حمل و نقل و ترافیک در استقبال از ماه مهر پیشتاز شد

نویسنده: آقای جعفر احمدی/شنبه, 16 شهریور,1398/دسته ها: دسته اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک، مهندس ذاتی معاون حمل و نقل و ترافیک از آغاز عملیات و اقدامات حوزه حمل و نقل و ترافیک برای استقبال از ماه مهر و بازگشایی مدارس خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک، ذاتی معاون حمل و نقل و ترافیک در بیان جزئیات این خبر گفت: از یک هفته پیش اکیپ های خط کشی سازمان حمل و نقل و ترافیک اقدام به ایمن سازی جلو مدارس منتهی به معابر اصلی شهر نموده اند. این اقدامات شامل انواع نوشته های احتیاط، مدرسه، آهسته و رنگ آمیزی خطوط سرعت گیرها و خط کشی عابر پیاده می باشد. علاوه براین نصب و یا تعمیر چراغ های چشمک زن و تابلوهای احتیاط از دیگر اقدامات سازمان برای ایمن سازی عبور و مرور جلو مدارس می باشد.

معاون حمل و نقل و ترافیک درخصوص اهمیت این اقدامات اظهار کرد: براساس آمار اعلام شده از سوی پلیس راهورآسیب پذیرترین گروه در تصادفات درون شهری کودکان هستند و مجموعه حمل و نقل و ترافیک در این راستا و برای کاهش تلفات و آسیب های ناشی از تصادفات اقدام به ایمن سازی معابر سطح شهر به ویژه معابر منتهی به مدارس نموده است.

ذاتی با بیان اینکه این اقدامات به تنهایی کافی نیست و باید در این زمینه فرهنگ سازی شود گفت: ایمن سازی معابر به تنهایی نمی تواند منجر به کاهش آسیب ها و خطرات ناشی از تصادفات شود؛ بلکه باید در زمینه عبور و مرور و آموزش فرهنگ ترافیک فرهنگ سازی شود. بر این اساس با باز شدن مدارس برنامه های آموزش فرهنگ ترافیک ما در مدارس به ویژه در بین دانش آموزان دوره اول آغاز خواهد شد و انتظار داریم خانواده ها و مسئولان آموزشی و رسانه ها در این خصوص ما را یاری کنند.

 

تعداد نمایش ها (256)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

گالری تصاویر شهر

نظرسنجی

رضایت شما از عملکرد پارک ترافیک چه میزان می باشد؟
ثبت نظر 
آمار بازدید
دی ان ان